Strona: Habilitacja dr. inż. Grzegorza Lwa / Wydział Zarządzania

Habilitacja dr. inż. Grzegorza Lwa

2017-02-10
, red.  Piotr Cyrek

Uchwałą z dnia 9 lutego 2017 r. Rada Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu nadała dr. inż. Grzegorzowi Lwowi stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu.

Stopień naukowy został nadany na podstawie całego dorobku naukowego, w ramach którego ostatnio wydaną publikacją była monografia „Rachunek kosztów klienta w zarządzaniu przedsiębiorstwem handlowym”.