Strona: Graduacja na Wydziale Zarządzania PRz – czas podsumowań, wzruszeń i radości / Wydział Zarządzania

Graduacja na Wydziale Zarządzania PRz – czas podsumowań, wzruszeń i radości

2023-10-27
, red.  Paweł Bełch
Graduacja 2023 na Wydziale Zarządzania,

W niedzielę 22 października 2023 r. w sali S1 odbyła się ceremonia Graduacji Absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Tegoroczna uroczystość Graduacji miała wyjątkowy charakter związany z obchodami Jubileuszu 30-lecia Wydziału Zarządzania. Była ona pełna radości, wspomnień i wzruszeń.

W swoich przemówieniach serdeczne gratulacje Absolwentom złożyli: Prorektor Politechniki Rzeszowskiej ds. studenckich, prof. dr hab. Grzegorz Ostasz; Dziekan Wydziału Zarządzania, dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz; Prodziekan Wydziału Zarządzania ds. rozwoju, dr hab. Tadeusz Olejarz, prof. PRz.

W imieniu Promotorów swoje słowa do Absolwentów skierował Kierownik Zakładu Przedsiębiorczości, Zarządzania i Ekoinnowacyjności, dr inż. Dariusz Wyrwa.

Podczas Graduacji wystąpił również przedstawiciel Absolwentów, mgr Ernest Dąbrowski.

Wręczone zostały okolicznościowe listy gratulacyjne wraz z upominkami. Tradycyjnie, odbyło się również symboliczne podrzucenie biretów.

Uroczystość ta została uświetniona śpiewem Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, następnie częścią artystyczną, w której wystąpili: Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej "POŁONINY" oraz Studencki Zespół Artystyczny „FORTE” Politechniki Rzeszowskiej.

Swoją obecnością zaszczycili nas również goście honorowi, rodziny oraz przyjaciele Absolwentów.

Po zakończeniu oficjalnej części wydarzenia wykonano pamiątkowe zdjęcia w odświętnym stroju akademickim.

Z pewnością tegoroczna Graduacja na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Serdecznie gratulujemy Absolwentom Wydziału Zarządzania PRz. Życzymy Wam zawodowego spełnienia i kariery, o jakiej marzycie!

Zaproszenie do Grupy Absolwentów WZ

Przy okazji zapraszamy wszystkich Absolwentów do dołączenia do specjalnie stworzonej grupy na Linkedin "Absolwenci Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza". Grupa została utworzona, aby po zakończeniu etapu edukacji, umożliwić podtrzymywanie wspólnych relacji oraz integrować środowisko tych, którzy kiedyś nam zaufali i zdecydowali się z nami rozwijać. Na grupie, staramy się przekazywać informacje o ważnych wydarzeniach z życia Wydziału, ofertach edukacyjnych przygotowanych specjalnie dla Was oraz o możliwościach dalszej współpracy. Miejsce to może również stanowić platformę do wzajemnej wymiany wiedzy i doświadczeń naszych absolwentów.