Strona: Graduacja - niezapomniana chwila dla absolwentów / Wydział Zarządzania

Graduacja - niezapomniana chwila dla absolwentów

2018-07-04
, red.  Piotr Cyrek/ fot. Arkadiusz Surowiec

Graduacja to szczególne wydarzenie, podczas którego absolwentom Wydziału wręczane są dyplomy ukończenia studiów. Na Wydziale Zarządzania w ubiegłym roku impreza ta odbyła się po raz ósmy. 99 absolwentów studiów II stopnia odebrało dyplomy ukończenia studiów z rąk dziekana Wydziału Zarządzania dr. hab. inż. Stanisława Gędka, prof. PRz i prorektora ds. kształcenia dra hab. inż. Grzegorza Masłowskiego, prof. PRz. 11 wyróżniającym się absolwentom Wydziału wręczono nagrody specjalne.

Przypomnieć należy, że to właśnie Wydział Zarządzania zapoczątkował inicjatywę graduacji na uczelni.

W roku bieżącym dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Stanisław Gędek, prof. PRz zaprasza na uroczystość wręczenia dyplomu ukończenia studiów magisterskich w dniu 21 października 2018 roku (niedziela) o godz. 9.30 w auli S-1.

Warunkiem uczestnictwa w Graduacji jest spełnienie następujących wymogów:

• obrona pracy magisterskiej do 30 września 2018 roku,
  • złożenie deklaracji uczestnictwa w formularzu dostępnym na stronie: https://graduacjawz.prz.edu.pl/
  • zgłoszenie się obowiązkowo do dnia 14 października 2018 roku do właściwego Dziekanatu (odbiór kopii dyplomu).

Udział w Graduacji jest bezpłatny. Istnieje możliwość udziału w ceremonii osób towarzyszących. Po uroczystości zapraszamy do wykonania fotografii w todze i birecie z promotorem i przyjaciółmi. Informacje bieżące będą przesyłane drogą poczty elektronicznej na e-mail wskazany deklaracji uczestnictwa.

Organizatorzy Graduacji: e-mail: absolw@prz.edu.pl