Strona: Goście z Ukrainy i Uzbekistanu na Wydziale Zarządzania / Wydział Zarządzania

Goście z Ukrainy i Uzbekistanu na Wydziale Zarządzania

2017-10-04
, red.  Magdalena Suraj

W dniu 4 października 2017 r. odbyło się spotkanie dziekana Wydziału Zarządzania, dra hab. inż. Stanisława Gędka, prof. PRz  z gośćmi z uczelni partnerskich z Ukrainy oraz Uzbekistanu (na zdjęciu zamieszczonym powyżej: obok dziekana S. Gędka stoją od lewej: Vitalik S. Kharuta, PhD, Anna Iakovlieva i Zafar Juraev).

Spotkanie na Wydziale Zarządzania stało się doskonałą okazją do wymiany informacji, jak również do dyskusji nad możliwością realizacji wielu wspólnych projektów. Przedstawicielom National Transport University  (Ukraina), National Aviation University (Ukraina) oraz Andijan Machine-Building Institute (Uzbekistan) przedstawiono m.in. bogate możliwości Laboratorium Kryminalistycznego, o czym opowiadał mgr Artur Polakiewicz. Ponadto mieli oni możliwość roboczego spotkania z pełnomocnikiem dziekana ds. Programu Erasmus+.

W spotkaniu uczestniczyli Vitalik S. Kharuta, PhD, prodziekan na Wydziale Zarządzania, Logistyki i Turystyki, NTU; Zafar Juraev, PhD, dyrektor Działu Współpracy z Zagranicą, AMBI oraz Anna Iakovlieva, pracownik naukowy, NAU. Ze strony Politechniki oprócz dziekana WZ gościom towarzyszyła m.in. mgr Ewa Kaczan-Winiarska z Działu Współpracy z Zagranicą.