Strona: Goście z Jarosławia z wykładem: "Logistics in automotive company – challenges and solutions" / Wydział Zarządzania

2019-05-21
, red.  Joanna Apryjas/ fot. Arkadiusz Surowiec

W dniu 21.05.2019 r. na Wydziale Zarządzania odbył się wykład otwarty zorganizowany przez Studenckie Koło Naukowe Logistyków „LogON”, pt. „Logistics in automotive company – challenges and solutions”. Prelegentami byli przedstawiciele firmy Lear Corporation z siedzibą w Jarosławiu: Ewa Palczak, Aneta Wierzbicka, Natalia Gieroń, Jarosław Niemczak.

Uczestnicy mogli wiele dowiedzieć się o działalności przedsiębiorstwa, usłyszeć sporo o statystykach dotyczących firmy oraz poznać wyzwania, jakim na co dzień muszą sprostać ludzie pracujący w zakładzie. Zaproszeni goście przywieźli ze sobą kilka sztuk wyrobów gotowych, m.in. poszycia foteli samochodowych (produkowane dla czołowych marek motoryzacyjnych), aby jeszcze bardziej przybliżyć nam obraz ich działalności. Warte podkreślenia jest to, że prelegenci starali się zaspokoić wszelkie oczekiwania uczestników wykładu, który zapowiedział prodziekan ds. kształcenia dla kierunków: finanse i rachunkowość, logistyka pierwszy i drugi stopień – dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz.

Po zakończeniu części prelekcyjnej został również rozstrzygnięty konkurs zorganizowany na FanPage'u Studenckiego Koła Naukowego Logistyków „LogON”. Zwycięzcom gratulujemy!

SKN Logistyków „LogON” dziękuje gościom z Lear Corporation za skorzystanie z zaproszenia studentów i przeprowadzenie wykładu otwartego.