Strona: Goście z FLOWSERVE / Wydział Zarządzania

2017-12-14
, red.  Piotr Cyrek
Fot. A. Surowiec

W dniu 14 grudnia 2017 r. na Politechnice Rzeszowskiej, na Wydziale Zarządzania gościli przedstawiciele firmy FLOWSERVE w składzie: Jan Verhoeven – dyrektor techniczny AMSS, Rob Phillips – wiceprezes Centralnej Inżynierii, Karlin Wilkes – dyrektor techniczny FPO, Renze Kuiken – dyrektor Metod Jakościowych, Varga-Dudás, Krisztina – główny manager. Ponadto obecni byli: Łukasz Chrabański – Project Manager (PAIiH) i Andrzej Czarnecki – Pratt&Whitney Rzeszów S.A.

Ze strony Politechniki Rzeszowskiej gości podejmowali: dziekan Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa – prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp, dziekan Wydziału Zarządzania – dr hab. inż. Stanisław Gędek, prof. PRz i prodziekan ds. rozwoju WZ – dr Tadeusz Olejarz.