Strona: Finał drugiej edycji konkursu „Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER” na Wydziale Zarządzania / Wydział Zarządzania

2024-07-08
, red.  Justyna Stecko
Finał drugiej edycji konkursu „Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER” na Wydziale Zarządzania,

4 lipca 2024 r. o godz. 13:00 na Wydziale Zarządzania odbył się finał drugiej edycji konkursu „Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER”.

Cel konkursu

Celem Dyplomowej Sesji Plakatowej POSTER MASTER była prezentacja wyników badań uzyskanych przez studentów podczas realizacji prac magisterskich. Konkurs umożliwił studentom przedstawienie swojej pracy szerszej publiczności oraz zaprezentowanie rezultatów swoich badań.

Gremia oceniające

Oceny prac dokonywały dwa gremia:

• Komisja Konkursowa
  • Studenci II roku studiów II stopnia

Laureaci konkursu

Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca:

• I nagroda – pani Karolina Kus
  • II nagroda – pani Marlena Lis
  • III nagroda – pan Jakub Penar

Dodatkowo, w wyniku głosowania studentów, wyróżnienie otrzymała praca pani Kamili Majewskiej.

Partnerzy konkursu

Nagrody w Konkursie POSTER MASTER 2024 zostały wręczone dzięki wsparciu Partnerów przedsięwzięcia, którymi byli Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej oraz Wydział Zarządzania.

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za udział i pracę włożoną w realizację konkursu.