Strona: Erasmus+ miejscem wymiany doświadczeń / Wydział Zarządzania

Erasmus+ miejscem wymiany doświadczeń

2019-05-17

W dniach 6–10.05.2019 r. dr Jacek Strojny z Katedry Ekonomii Wydziału Zarządzania PRz przebywał na wymianie w ramach Erasmus+ w National Transport University w Kijowie. W trakcie poprowadził zajęcia dla studentów z Faculty of Economics and Law (zajęcia z na temat rozwoju społeczno-gospodarczego Polski) oraz Faculty of Management, Logistics and Tourism (zajęcia z zakresu zarządzania projektami). Przeprowadził również seminarium dotyczące nowoczesnego podejścia do zarządzania w administracji samorządowej. W seminarium tym uczestniczyli naukowcy z różnych katedr obu wydziałów. W trakcie wizyty w TSU była okazja rozmów z przedstawicielami Faculty of Automotive and Mechanical Engineering oraz wizyty w laboratoriach technicznych tego wydziału.

Jednym z ważnych tematów rozmów były kierunki rozwoju współpracy w zakresie nauki oraz dydaktyki pomiędzy Wydziałem Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz Management, Logistics and Tourism oraz Faculty of Economics and Law.