Strona: Egzamin weryfikujący efekty uczenia się - semestr zimowy 2022/2023 / Wydział Zarządzania

Egzamin weryfikujący efekty uczenia się - semestr zimowy 2022/2023

2022-12-09

Egzamin weryfikujący efekty uczenia się dla kierunku logistyka odbędzie się:

• 2  lutego 2023 r. (czwartek), godz. 9.00 sala S1 - termin podstawowy
  • 14 lutego 2023 r. (wtorek), godz. 9.00 sala S3  - termin poprawkowy

Studenci są zobowiązani przystąpić do pisemnego egzaminu weryfikującego efekty uczenia się w terminach ustalonych przez prodziekana ds. kształcenia.

Kandydaci niebędący absolwentami WZ PRz zgłaszają chęć udziału w egzaminie do 7 dni przed terminem egzaminu. Przed przystąpieniem do egzaminu proszę przesłać maila na adres pd@prz.edu.pl celem rejestracji na egzamin. W treści e-maila należy podać imię i nazwisko oraz kierunek, temat maila egzamin kompetencyjny - nazwa kierunku.

Zagadnienia obowiązujące na egzaminie są opublikowane na stronie wydziału w zakładce - zagadnienia do egzaminu dyplomowego.