Strona: Dziś uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych - jutro może nasi studenci / Wydział Zarządzania

Dziś uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych - jutro może nasi studenci

2019-01-25
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

We wtorek 22 stycznia 2019 r. gościliśmy na Wydziale uczniów klasy III o profilu logistycznym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Łukasiewicza z Krosna wraz z ich nauczycielami: Magdaleną Gajdą i Tomaszem Czaja.

O uczelni, zasadach studiów i realizowanych problemach badawczych opowiedział prodziekan ds. kształcenia dla kierunków: finanse i rachunkowość oraz logistyka dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz, a następnie nasi goście obejrzeli laboratorium Nowoczesnych Technologii w Logistyce oraz Laboratorium Bezpieczeństwa Systemów Transportowych, gdzie znajduje się m.in. symulator jazdy samochodem ciężarowym AS 1600 z platformą ruchową o 6 stopniach swobody (na bazie kabiny samochodu ciężarowego SCANIA).