Strona: Dzień Rzecznika Finansowego na Politechnice Rzeszowskiej / Wydział Zarządzania

Dzień Rzecznika Finansowego na Politechnice Rzeszowskiej

2024-05-18
, red.  Joanna Czupich, Sławomir Stec
Dzień Rzecznika Finansowego na Politechnice Rzeszowskiej,

Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, Katedra Finansów, Bankowości i Rachunkowości oraz Koło Naukowe Ubezpieczeń serdecznie zapraszają na Dzień Rzecznika Finansowego na Politechnice Rzeszowskiej. Wydarzenie odbędzie się 21 maja 2024 r. o godzinie 12:00 w sali S1 w budynku Wydziału Zarządzania.

O Rzeczniku Finansowym

Rzecznik Finansowy to instytucja, która wspiera klientów w sporach z podmiotami rynku finansowego, takimi jak banki i towarzystwa ubezpieczeniowe. Podczas spotkania pracownicy Biura Rzecznika Finansowego zaprezentują podstawowe kompetencje i działalność Rzecznika Finansowego.

Tematyka Spotkania

Tematem wiodącym spotkania będzie pytanie: „Jak pomaga rzecznik finansowy?”. Uczestnicy dowiedzą się o prawach przysługujących w sporach z podmiotami rynku finansowego oraz metodach ich polubownego rozwiązywania. Eksperci przedstawią także problematykę nieautoryzowanych transakcji płatniczych, zwracając szczególną uwagę na zasady bezpieczeństwa przy płatnościach elektronicznych.

Prowadzący Spotkanie

Spotkanie poprowadzą pracownicy Departamentu Edukacji i Komunikacji w Biurze Rzecznika Finansowego:

• Mateusz Krzak – aplikant radcowski,
  • Michał Ożóg – doktor nauk prawnych,
  • Maciej Próchnicki – doktor nauk prawnych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym ważnym wydarzeniu. Jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o swoich prawach i metodach ochrony przed nieautoryzowanymi transakcjami płatniczymi. Do zobaczenia 21 maja na Politechnice Rzeszowskiej!