Strona: Dzień otwarty Studenckiego Koła Naukowego "Eurointegracja" / Wydział Zarządzania

Dzień otwarty Studenckiego Koła Naukowego "Eurointegracja"

2022-01-05
, red.  Piotr Leszczyński, Iwona Oleniuch
Grafika informująca o wydarzeniu, graf. P. Leszczyński

W poniedziałek, 10 stycznia, na parterze nowej części budynku „S” Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się Dzień otwarty Studenckiego Koła Naukowego "Eurointegracja". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 15:00.

O organizacji

SKN "Eurointegracja" powstało w 2011 r. i prowadzi działalność naukowo-badawczą, m.in. poprzez:

• organizację konferencji naukowych,
  • publikacje naukowe,
  • organizację wyjazdów studyjnych,
  • współpracę z innymi kołami naukowymi w Polsce,
  • uczestnictwo w życiu naukowym, kulturalnym i organizacyjnym uczelni.

Koło działa przy Zakładzie ekonomii WZ. Opiekunem organizacji jest dr hab. Mariusz Ruszel, prof. PRz.

O wydarzeniu

Dzień otwarty jest dedykowany studentom, którzy chcą rozwijać zainteresowania oraz pogłębiać wiedzę z zakresu bezpieczeństwa energetycznego, geopolityki i stosunków międzynarodowych.

W trakcie spotkania członkowie koła przedstawią plany organizacji na kolejny semestr oraz odpowiedzą na pytania studentów zainteresowanych działalnością w SKN „Eurointegracja”. Podczas wydarzenia odbędą się quizy z nagrodami. Przewidziano też słodkie upominki.

Informacje dodatkowe

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: https://fb.me/e/1At0DC42F