Strona: Wizyta dziekan Business and Technology University / Wydział Zarządzania

Wizyta dziekan Business and Technology University

2022-06-21
, red.  Paulina Bełch, Monika Stanisz
Spotkanie dziekan E. Mamukelashvili z prof. G. Ostaszem, Instytucjonalnym Koodynatorem Programu Erasmus i mgr E. Ptaszek, kierownikiem DWM, fot. Barbara Pasaman
W dniach 6-10 czerwca 2022 r. w ramach programu Erasmus+ gościliśmy w Politechnice Rzeszowskiej dziekan Wydziału Zarządzania i Technologii Ellen Mamukelashvili z Business and Technology University, z siedzibą w stolicy Gruzji, Tbilisi.

Spotkania na szczeblu centralnym

Wizytę rozpoczęło spotkanie z kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej PRz mgr Edytą Ptaszek, która oprowadziła gościa po kampusie Politechniki Rzeszowskiej. Dziekan Mamukelashvili spotkała się również z prorektorem ds. studenckich prof. dr. hab. Grzegorzem Ostaszem oraz odwiedziła bibliotekę, którą  zaprezentowała jej mgr Grażyna Bursztyn-Bajorska.

Wizyta na Wydziale Zarządzania

Głównym celem wizyty były odwiedziny na Wydziale Zarządzania PRz. Dziekan BTU spotkała się z pracownikami WZ dr. Maciejem Chrzanowskim – koordynatorem sieci EUMMAS oraz dr inż. Pauliną Bełch, która wraz z dr Marzeną Hajduk-Stelmachowicz, zrealizowała mobilność w ramach programu Erasmus+ na uczelni BTU w Gruzji w dniach 30 maja do 3 czerwca 2022 r.

W ramach wizyty na Wydziale Zarządzania dziekan Mamukelashvili została przedstawiona Radzie Wydziału Zarządzania, jak również miała okazję zapoznać się z zapleczem naukowo-dydaktycznym WZ. Po Laboratorium Nowoczesnych Technologii w Logistyce gościa oprowadził mgr inż. Jakub Mościszewski.

W rozmowach poruszono temat wspólnych badań dotyczących szeroko pojętego zarządzania i logistyki, publikacji oraz projektów badawczych.