Strona: DYPLOMOWA SESJA POSTEROWA – STUDENCI GŁOSUJCIE / Wydział Zarządzania

2024-07-02
, red.  Justyna Stecko, Sławomir Stec
DYPLOMOWA SESJA POSTEROWA – STUDENCI GLOSUJCIE,

Zapraszamy studentów do głosowania na najlepszy poster w ramach drugiej edycji Dyplomowej Sesji Posterowej POSTER MASTER.

Księga Plakatów POSTER MASTER 2024 zawiera postery przygotowane na II Dyplomową Sesję Plakatową. Plakaty uczestniczą w konkursie, które ocenią dwa gremia:

• Komisja Konkursowa – głosowanie hybrydowe.
  • Studenci II roku studiów II stopnia – głosowanie online.

ZAGŁOSUJ

Głosowanie dla Studentów będzie aktywne od godz. 00.01 w dniu 3 lipca 2024 r. do godz. 12.00 w dniu 4 lipca 2024 r.

Sesja plakatowa wraz z finałem konkursu odbędzie się w budynku S (hol nowej części budynku). Zapraszamy!

Dołącz do nas i wspólnie wybierzmy najlepsze prace!