Strona: DYPLOMOWA SESJA POSTEROWA / Wydział Zarządzania

2023-06-26
, red.  Justyna Stecko
DYPLOMOWA SESJA POSTEROWA

28 czerwca 2023 r. o godz. 11:00 na Wydziale Zarządzania odbędzie się finał pierwszej edycji Dyplomowej Sesji Posterowej POSTER MASTER.

Dyplomowa Sesja Posterowa POSTER MASTER ma na celu prezentację wyników badań uzyskanych przez studentów podczas realizacji dyplomowych prac magisterskich. Prezentacji towarzyszy konkurs, w trakcie którego nagrodzone zostaną najciekawsze prace dyplomowe.

Księga Plakatów POSTERMASTER 2023 zawiera postery przygotowane na I Dyplomową Sesję Plakatową. Plakaty uczestniczą w konkursie.

Do gremiów oceniających należą:

• Komisja Konkursowa - nagrody za wartość naukową oraz oryginalność rozwiązań (stacjonarne głosowanie).
  • Studenci  II roku studiów II stopnia – nagrody za sposób prezentacji wyników badań (głosowanie online).

Sesja plakatowa wraz finałem konkursu odbędzie się w budynku S (hol nowej części budynku).

Zapraszamy!