Strona: Doktorat z wyróżnieniem Magdaleny Szydełko - wykładowcy w Katedrze Systemów Zarządzania i Logistyki / Wydział Zarządzania

2017-12-14

Uchwałą z 14 grudnia 2017 roku Rada Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu nadała mgr Magdalenie Szydełko stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i wyróżnienie rozprawy doktorskiej. Wyróżniona rozprawa (której obrona miała miejsce 1 grudnia 2017 r.) nosiła tytuł „Partnerstwo benchmarkingowe przedsiębiorstw tworzących klaster”.

Promotorem w przewodzie doktorskim był dr hab. Robert Kowalak, prof. UE we Wrocławiu. Recenzentami byli: dr hab. Zbigniew Leszczyński, prof. PŁ i dr hab. Bernard Ziębicki, prof. UEK. Gratulujemy!