Strona: Doktorat Pawła Kępy, asystenta w Zakładzie Informatyki w Zarządzaniu / Wydział Zarządzania

Doktorat Pawła Kępy, asystenta w Zakładzie Informatyki w Zarządzaniu

2017-11-17

W dniu 15 listopada 2017 r. Paweł Kępa, asystent w Zakładzie Informatyki w Zarządzaniu, uzyskał tytuł doktora nauk technicznych w specjalności elektrotechnika, nadany przez Radę Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Temat rozprawy doktorskiej: „Wybrane aspekty bezpieczeństwa ruchu drogowego w związku z użytkowaniem świateł mijania w porze dziennej”.

Promotorem w przewodzie doktorskim był prof. dr hab. inż. Wojciech Żagan (Politechnika Warszawska), a recenzentami: dr hab. inż. Agnieszka Wolska, prof. nadzw. CIOP-PIB (Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy), dr hab. inż. Irena Fryc (Politechnika Białostocka) i dr hab. inż. Andrzej Urban (Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie). Gratulujemy!