Strona: Doktorat Pawła Bełcha - asystenta w Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki / Wydział Zarządzania

Doktorat Pawła Bełcha - asystenta w Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki

2023-06-23
, red.  Jadwiga Nycz-Wróbel
Dr Paweł Bełch

Uchwałą z dnia 25 maja 2023 r. Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu nadała mgr. Pawłowi Bełchowi – asystentowi w Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania PRz, stopień naukowy doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości.

Temat rozprawy doktorskiej: Controlling w zarządzaniu przedsiębiorstwem dystrybuującym paliwa płynne.

Promotorem pracy była dr hab. Marta Nowak, prof. Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, recenzentami: prof. dr hab. Jolanta Chluska z Politechniki Częstochowskiej, dr hab. Monika Łada, prof. Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, dr hab. inż. Alina Kozarkiewicz, prof. Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy!