Doktorat Pauliny Bełch - asystenta w Katedrze Systemów Zarządzania i Logistyki

12-11-2019 r.
, red. Piotr Cyrek

Uchwałą z dnia 7 listopada 2019 r. Rada Naukowa Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu nadała Paulinie Bełch  asystentowi w Katedrze Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania PRz, stopień naukowy doktora nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse. Temat rozprawy doktorskiej: Analiza kosztów w controllingu procesów logistycznych.

Promotorem w przewodzie doktorskim była dr hab. Marta Nowak, prof. Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, promotorem pomocniczym dr Łukasz Szydełko z Politechniki Rzeszowskiej, recenzentami: dr hab. Monika Łada, prof. Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz dr hab. Ewa Maruszewska, prof. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Gratulujemy!

Powrót do listy aktualności