Strona: Doktorat Marka Magniszewskiego – starszego wykładowcy w KSZiL / Wydział Zarządzania

Doktorat Marka Magniszewskiego – starszego wykładowcy w KSZiL

2019-03-01
, red.  Piotr Cyrek

Uchwałą z dnia 13 lutego 2019 r. Rada Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej w Rzeszowie nadała Markowi Magniszewskiemu – starszemu wykładowcy w Katedrze Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania PRz, stopień doktora nauk technicznych z zakresu dyscypliny budowa i eksploatacja maszyn.

Temat rozprawy doktorskiej: Analiza wytrzymałości na skręcanie elementów maszyn wytwarzanych przyrostowo z materiałów polimerowych.

Promotorem w przewodzie doktorskim był dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, a recenzentami: dr hab. inż. Lucjan Śnieżek, prof. WAT z Wojskowej Akademii Technicznej i dr hab. inż. Joanna Ryszkowska, prof. PW z Politechniki Warszawskiej.

Gratulujemy.