Strona: Doktorat Marii Kubackiej - asystent w Zakładzie Finansów, Bankowości i Rachunkowości / Wydział Zarządzania

2022-05-11
, red.  I. Oleniuch, graf. A. Surowiec
Portret dr Marii Kubackiej, graf. A. Surowiec

Uchwałą z dnia 5 maja 2022 r. Rada Naukowa Dyscypliny Ekonomia i Finanse Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu nadała mgr Marii Kubackiej, asystent w Zakładzie Finansów, Bankowości i Rachunkowości na Wydziale Zarządzania PRz, stopień naukowy doktora nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse i wyróżnienie rozprawy doktorskiej.

Temat rozprawy doktorskiej: Rachunek kosztów klienta w tworzeniu wartości przedsiębiorstwa.

Promotorem w przewodzie doktorskim był dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz, promotorem pomocniczym dr Michał Poszwa z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Recenzentami byli: prof. dr hab. Halina Buk  – z Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz dr hab. Marcin Jędrzejczyk – z Uniwersytetu  Ekonomicznego w Krakowie.

Gratulujemy!