Strona: Doktorat Marcina Merkwy, asystenta w Katedrze Prawa i Administracji / Wydział Zarządzania

Doktorat Marcina Merkwy, asystenta w Katedrze Prawa i Administracji

2017-11-08
, red.  Piotr Cyrek

Marcin Merkwa, asystent w Katedrze Prawa i Administracji na Wydziale Zarządzania, uzyskał w dniu 18 października 2017 r. stopień doktora nauk prawnych z zakresu dyscypliny prawo, nadany przez Radę Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Temat rozprawy doktorskiej: Rozwój idei uprawnień naturalnych jednostki jako element procesu kształtowania się oświeceniowej idei praw człowieka. Promotor w przewodzie doktorskim: dr hab. Artur Łuszczyński, prof. nadzw., Uniwersytet Rzeszowski. Recenzenci: prof. dr hab. Adam Bosiacki z Uniwersytetu Warszawskiego, dr hab. Mirosław Sadowski prof. nadzw. z Uniwersytetu Wrocławskiego. Gratulujemy!