Strona: Doktorat Karoliny Choroszy - asystenta w Zakładzie Informatyki w Zarządzaniu / Wydział Zarządzania

Doktorat Karoliny Choroszy - asystenta w Zakładzie Informatyki w Zarządzaniu

2018-03-16
, red.  Piotr Cyrek

Uchwałą z dnia 14 marca 2018 r. Rada  Naukowa Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie nadała mgr inż. Karolinie Choroszy stopień naukowy doktora nauk rolniczych w dyscyplinie technologia żywności i żywienia. Temat rozprawy doktorskiej: Analiza surowcowych i procesowych uwarunkowań zawartości wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych w wędlinach wędzonych tradycyjnie.

Promotorem w przewodzie doktorskim był dr hab. inż. Krzysztof Tereszkiewicz, prof. PRz, a recenzentami: prof. dr hab. inż. Maria Ruda oraz dr hab. inż. Mariusz Florek, prof. UP w Lublinie. Gratulujemy!