Strona: Doktorat Marioli Nycz - asystent w Zakładzie Metod Ilościowych / Wydział Zarządzania

Doktorat Marioli Nycz - asystent w Zakładzie Metod Ilościowych

2021-11-06
, red.  I. Oleniuch
Portret dr inż. Marioli Nycz, graf. A. Surowiec
Uchwałą z dnia 7 października 2021 r. Rada Naukowa Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego nadała mgr Marioli Nycz, asystent w Zakładzie Metod Ilościowych na Wydziale Zarządzania PRz, stopień naukowy doktora nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse.

Temat rozprawy doktorskiej: Społeczno-ekonomiczne determinanty zróżnicowania zachowań komunikacyjnych mieszkańców miast na przykładzie Rzeszowa.

Promotorem w przewodzie doktorskim był dr hab. Christian Lis, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, promotorem pomocniczym dr inż. Jacek Brożyna z Politechniki Rzeszowskiej. Recenzentami byli: dr hab. Adam Przybyłowski, prof. UMG – Uniwersytetu Morskiego w Gdyni oraz dr hab. Dariusz Trojanowski, prof. UG – Uniwersytetu  Gdańskiego.

Gratulujemy!