Strona: Doktorat Doroty Borkowskiej - asystent w Zakładzie Informatyki w Zarządzaniu / Wydział Zarządzania

Doktorat Doroty Borkowskiej - asystent w Zakładzie Informatyki w Zarządzaniu

2018-07-25

Uchwałą z dnia 13 lipca 2018 r. Rada Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza nadała mgr inż. Dorocie Borkowskiej, asystent w Zakładzie Informatyki w Zarządzaniu na Wydziale Zarządzania PRz, stopień doktora nauk technicznych w dyscyplinie elektrotechnika.

Temat rozprawy doktorskiej: Ocena efektywności nieosobliwych metod Trefftza w analizie quasi-stacjonarnych pól elektromagnetycznych.

Promotor w przewodzie doktorskim: prof. dr hab. inż. Adam Brański, promotor pomocniczy: dr. inż. Marek Gołębiowski. Recenzenci: prof. dr hab. inż. Andrzej Dobrucki z Politechniki Wrocławskiej oraz prof. dr hab. inż. Marian Łukaniszyn z Politechniki Opolskiej.

Gratulujemy!