Strona: Doktorat Beaty Szeteli - asystenta w Katedrze Metod Ilościowych / Wydział Zarządzania

Doktorat Beaty Szeteli - asystenta w Katedrze Metod Ilościowych

2018-11-27
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

Uchwałą z dnia 8 listopada 2018 r. Rada Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego nadała mgr Beacie Szeteli stopień doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse.

Temat rozprawy doktorskiej: Wielowymiarowa niezależność kryptowalut na przykładzie bitcoina.

Promotorem była dr hab. Agnieszka Majewska, prof. US, a promotorem pomocniczym – dr Grzegorz Mentel. Recenzentami byli: prof. dr hab. Jerzy Węcławski i dr hab. Mariola Piłatowska, prof. UMK.

Gratulujemy!