Strona: Do studentów na nowy rok akademicki / Wydział Zarządzania

Do studentów na nowy rok akademicki

2020-09-22

Drodzy Studenci,

Jak zwykle o tej porze rozpoczynamy nowy rok akademicki na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Rok 2020/2021 jest jednak szczególny, przynosi bowiem istotne zmiany w funkcjonowaniu naszej uczelni i naszego wydziału. W związku z sytuacją epidemiczną wypracowujemy nowy model kształcenia. Państwa oczekiwania są dla nas niezwykle istotne, dlatego prowadzimy rozmowy z przedstawicielami studentów i wsłuchujemy się w Państwa potrzeby.

Dla wszystkich nas to trudny czas niepewności, ale monitorujemy na bieżąco sytuację i opracowujemy wytyczne, by studiowanie było bezpieczne i jednocześnie odbywało się z zachowaniem odpowiedniego poziomu merytorycznego.

Decyzją władz uczelni zajęcia w formie wykładów, lektoratów i seminariów odbywać się będą w formie zdalnej. Na Wydziale Zarządzania wszystkie zajęcia laboratoryjne oraz projektowe będą realizowane w formie stacjonarnej z zachowaniem dyscypliny sanitarnej. Pozostałe zajęcia (ćwiczenia) będą prowadzone zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej.

Szczegółowe informacje dotyczące planu zajęć pojawią się do dnia 28 września 2020 roku.

Życzę Państwu wiele radości i korzyści ze studiowania na Wydziale Zarządzania w nowym roku akademickim 2020/2021.

Dziekan Wydziału Zarządzania
dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz