Strona: 24-25 czerwca 2021 r. - Dni Wydziału Zarządzania / Wydział Zarządzania

24-25 czerwca 2021 r. - Dni Wydziału Zarządzania

2021-06-18
Baner - Dni Wydziału Zarządzania PRz

Władze Wydziału Zarządzania oraz Samorząd Studencki PRz zapraszają na Dni Wydziału Zarządzania, które odbędą się w dniach 24-25 czerwca 2021 r.

Czerwiec to początek sesji egzaminacyjnej, czas obron prac dyplomowych, nauka do egzaminów. Jednak znalezienie  chwili na odpoczynek też jest ważne. Mimo rozpoczynającej się sesji tak dopasowaliśmy program Dni Wydziału, byśmy mogli wspólnie spędzić ten czas.

Jakie czekają atrakcje?

W trakcie wydarzenia odbędzie się spotkanie z władzami Wydziału Zarządzania, podczas którego m.in. poznacie anegdoty związane z Wydziałem, a także będziecie mogli zadawać wszelakie pytania.

Dodatkowo podczas tych dwóch dni:

• Dowiecie się, dlaczego warto budować swoją markę osobistą wykorzystują do tego LinkedIna.
  • Poznacie, jak prawa marketingu wykorzystywać do rozwoju siebie i swojego biznesu.
  • Odkryjecie, jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy o pracę.
  • Wspólnie zastanowimy się, dlaczego warto rozwijać swoje kompetencje lidera i jak efektywnie współpracować z zespołem.
  • Zgłębicie tajniki nowoczesnego marketingu.

Czekają też na Was warsztaty z improwizacji, prelekcje na temat studenckich podróży, konkursy z nagrodami, a także wspólna integracja online.

Jak zgłosić się do udziału w Dniach Wydziału?

Wydarzenie odbywać się będzie na platformie MS TEAMS.

Kod do Zespołu: m72a059

UWAGA! Osoby niebędące studentami Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza prosimy o wypełnienie poniższego formularza, który umożliwi otrzymanie dostępu do spotkania.
Link do formularza: https://tiny.pl/r67vz

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych - link do wydarzenia.