Strona: DNI WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA - miło szaleć kiedy czas ku temu... / Wydział Zarządzania

DNI WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA - miło szaleć kiedy czas ku temu...

2019-03-22
, red.  Piotr Cyrek / fot. Arkadiusz Surowiec

Czwartek – drugi dzień DNI WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA PRz przebiegał pod znakiem siły i humoru. Z jednej strony samoobrona, z drugiej walka z przeciwnikiem na boisku, chociażby byłoby to tylko boisko wirtualne (gra komputerowa). To wszystko stanowiło jednak tylko przygrywkę do trzech wydarzeń wieczornych. Ponieważ życie jest brutalne, to najpierw atmosferę rozładowywali zaproszeni stand-uperzy, doprowadzając zgromadzonych w Centrum Studenckim widzów do śmiechu i łez. Potem zawodnicy polskiej reprezentacji piłkarskiej doprowadzali przez 90 minut wszystkich do łez i politowania, że tyle sytuacji na prawdziwym boisku można zaprzepaścić. Na szczęście udało się im pokonać Austriaków 1:0. Sytuację uratował Krzysztof Piątek – strzelec zwycięskiej (jedynej) bramki.

Taki właśnie wynik wytypowali przed meczem studenci: Łukasz Olejarczyk, Daniel Król, Piotr Pokrywka, Michał Góreczny, którzy wzięli udział w specjalnym konkursie i wygrali nagrody ufundowane przez Dział Promocji, Karier i Rozwoju PRz.

A potem pozostały już tylko gry i zabawy w Klubie Plus. Zabawa była doskonała, a świt zaskoczył jeśli nie wszystkich, to na pewno większość. Do zobaczenia za rok!