Strona: Zaproszenie na Jesienne Dni Otwarte Wydziału Zarządzania 2022 / Wydział Zarządzania

Zaproszenie na Jesienne Dni Otwarte Wydziału Zarządzania 2022

2022-09-21
, red.  Iwona Oleniuch
Jesienne Dni Otwarte Wydziału Zarządzania 2022

Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza zaprasza tegorocznych oraz przyszłych maturzystów, wraz z nauczycielami, na Jesienne Dni Otwarte. Wydarzenie odbędzie się w dniach 29-30 września 2022 r. w godzinach 9:00-15:00, w związku z organizowanymi Targami Edukacyjnymi (tzw. Rzeszowski Salon Maturzystów) przez naszą uczelnię, wspólnie z Wydawnictwem Edukacyjnym Perspektywy Press.

Oferta Wydziału Zarządzania

W trakcie wydarzenia uczniowie doświadczą praktycznych aspektów nauki w kilku laboratoriach. Będą mogli również uczestniczyć w warsztatach praktycznych (m.in. z zakresu towaroznawstwa, zastosowania eye-trackingu i analiz kryminalistycznych) oraz zapoznać się z wymiernymi korzyściami studiowania na kierunkach studiów: zarządzanie, finanse i rachunkowość, logistyka, bezpieczeństwo wewnętrzne, inżynieria procesów biznesowych.

Dodatkowe informacje

Prosimy o mailowe lub telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w Jesiennych Dniach Otwartych Wydziału Zarządzania PRz (najlepiej do dnia 27 września), z podaniem dnia i orientacyjnego czasu wizyty.

Adres Wydziału Zarządzania, dane kontaktowe oraz pozostałe szczegóły znajdziecie Państwo na stronie Dni Otwarte (jesień 2022).

Z relacją z poprzedniej edycji Dni Otwartych WZ można się zapoznać na stronie Dni Otwarte (wiosna 2022).

Bieżące informacje, w tym regulamin, agenda oraz plan stanowisk, będą zamieszczane na stronie wydarzenia na Facebooku.