Strona: Dajmy z siebie wszystko! - spotkanie dziekana WZ z wykładowcami i administracją / Wydział Zarządzania

Dajmy z siebie wszystko! - spotkanie dziekana WZ z wykładowcami i administracją

2018-05-21
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

W dniu 21 maja 2018 r. (poniedziałek) odbyło się doroczne spotkanie dziekana (i prodziekanów) Wydziału Zarządzania z pracownikami naukowymi i administracyjnymi. W trakcie narady podsumowano zrealizowane zadania, wytyczono cele i ukierunkowano pracę na najbliższą przyszłość. Zarówno dziekan WZ dr hab. inż. Stanisław Gędek, prof. PRz, jak i prodziekani: dr hab. Marta Pomykała, prof. PRz, dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz oraz dr Tadeusz Olejarz sygnalizowali, że przewidywane zmiany w ustawie o szkolnictwie wyższym wymuszą realizację nowych przedsięwzięć, zmianę lub korektę planów rozwoju wydziału i praktycznie całej uczelni. Stąd też należy już dzisiaj wdrażać nowe pomysły, nowe idee, nowe podejście, co niewątpliwie może ułatwić funkcjonowanie wydziału w nowej rzeczywistości oświatowej. Omówione również zostały bieżące sprawy organizacyjne i zaprezentowano osoby, które w ciągu minionych 12 miesięcy dołączyły do zespołu wykładowców WZ.