Strona: Czytanie kręci, czytam na okrągło / Wydział Zarządzania

Czytanie kręci, czytam na okrągło

2017-10-25

„Czytanie kręci, czytam na okrągło” - tak brzmi hasło zbliżających się Świątecznych Targów Książki, które odbędą się w Rzeszowie (w Millenium Hall) w dniach 24-25 listopada 2017 r.

Podczas tego przedświątecznego święta książki będzie można ze sporymi rabatami nabyć najnowsze książki, spotkać się z pisarzami oraz zdobyć od nich autografy. Wśród wydawców, którzy mieć będą swe stoiska w czasie targów znajdują się m.in.: Czwarta Strona, Nasza Księgarnia, Znak, BoSZ, Świat Książki/Bellona, Prószyński, MUZA, Dreams, Copernicus, Wydawnictwo Uniwersytetu Rzeszowskiego, Księgarnie NOVA. Podkreślić należy, że wśród wystawców pojawi się również Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej.

Na spotkania autorskie w pierwszym dniu Targów zapraszają m.in. Anna Dziewit-Meller i Artur Górski. W drugim dniu Targów na swych fanów czekać będą m.in.: Krzysztof Varga, Tomasz Sekielski, Karolina Wilczyńska, Stanisław Kłos, Mirosław Welz, Jola Jarecka, Krystyna Lenkowska.