Strona: Collegium Invisibile rozpoczęło rekrutację. Może warto wziąć w niej udział? / Wydział Zarządzania

Collegium Invisibile rozpoczęło rekrutację. Może warto wziąć w niej udział?

2020-01-29

Collegium Invisibile jest stowarzyszeniem działającym na rzecz wspierania rozwoju intelektualnego i społecznego wyróżniających się polskich studentów i doktorantów. Poprzez oddanie studentom odpowiedzialności za własną drogę akademickiego rozwoju stowarzyszenie dąży do ich upodmiotowienia oraz rozszerzenia ram ich działalności. Każdego roku organizuje programy edukacyjne i naukowe oparte o rzadko praktykowane w Polsce formy nauczania.

Informujemy, że Collegium Invisibile rozpoczęło rekrutację, do której zaprasza także studentów Wydziału Zarządzania PRz. Stowarzyszenie zrzesza wyróżniających się studentów oraz towarzyszących im wybitnych naukowców. Proponowane programy, oparte na pomyśle tzw. piramidy wiedzy, mają na celu wszechstronny rozwój oraz pomoc młodym ludziom w świadomym kształtowaniu swojej działalności naukowej.

W rekrutacji mogą wziąć udział studenci będący na II–III roku studiów pierwszego stopnia, I–II roku drugiego stopnia lub II–VI roku studiów jednolitych. Rekrutacja do Collegium Invisibile składa się z dwóch etapów. W ramach pierwszego etapu rekrutacji ocenie podlegają nadesłane przez kandydata formularz oraz praca pisemna o charakterze naukowym (o objętości do ok. 3500 słów; po polsku lub angielsku, ew. w innym języku po konsultacji ze stowarzyszeniem) – należy je przesłać do 16 lutego 2020 r. Drugi etap stanowi rozmowa kwalifikacyjna, sprawdzająca predyspozycje i motywację kandydatów do studiowania w Collegium. Wyniki rekrutacji ogłoszone zostaną w kwietniu. Wszelkie informacje są dostępne także na naszej stronie internetowej: http://ci.edu.pl/rekrutacja/.

Wydarzenie promujące rekrutację na Facebooku znaleźć można pod adresem: https://www.facebook.com/events/878474205882906/.