Strona: Certyfikaty Trans.eu Group dla Studentów Logistyki WZ / Wydział Zarządzania

Certyfikaty Trans.eu Group dla Studentów Logistyki WZ

2024-01-21
, red.  Paweł Bełch, Sławomir Stec
Certyfikaty Trans.eu Group dla Studentów Logistyki WZ,

W dniu 16 stycznia 2024 r. odbyło się wręczenie Studentom Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza certyfikatów TransEdu, wydawanych przez Trans.eu Group S.A.

Z tej okazji, serdeczne gratulacje złożyli Studentom: Dziekan Wydziału Zarządzania, dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz; Prodziekan Wydziału Zarządzania ds. rozwoju, Kierownik Zakładu Systemów Zarządzania i Logistyki, dr hab. Tadeusz Olejarz, prof. PRz; Prodziekan Wydziału Zarządzania ds. kształcenia, dr inż. Paweł Dobrzański; Koordynator ds. współpracy PRz ze spółką Trans.eu Group, dr Paweł Bełch.

Certyfikowane egzaminy TransEdu

W dniach 06 i 13 grudnia 2023 r. Studenci kierunku Logistyka, w tym członkowie Studenckiego Koła Naukowego Logistyków „LogON”, wzięli udział w czterech certyfikowanych egzaminach TransEdu. Dotyczyły one obszarów tematycznych z sektora TSL, tj. transport drogowy, magazyn, spedycja oraz manager w branży TSL.

Partnerem egzaminów TransEdu jest Polska Unia Transportu oraz Inspekcja Transportu Drogowego.

O Trans.eu Group S.A.

Trans.eu Group S.A. tworzy jedną z najważniejszych giełd transportowych w Europie oraz nowoczesną platformę logistyczną, która łączy przedsiębiorstwa transportowe i załadowcze, operatorów logistycznych oraz spedycje.