Strona: Bogata oferta Oficyny Wydawniczej PRz dla studenta i naukowca / Wydział Zarządzania

Bogata oferta Oficyny Wydawniczej PRz dla studenta i naukowca

2020-05-04
, red.  Piotr Cyrek

W Oficynie Wydawniczej Politechniki Rzeszowskiej wydawane są głównie publikacje na potrzeby własne, w tym:

• publikacje naukowe – przedstawiające wyniki badań naukowych (monografie, artykuły naukowe zamieszczane w zeszytach naukowych, artykuły naukowe zamieszczane w materiałach konferencyjnych),
  • publikacje dydaktyczne – wspomagające proces dydaktyczny uczelni (podręczniki, skrypty, materiały pomocnicze),
  • publikacje informacyjne – promujące Politechnikę (informatory, przewodniki albumy),
  • wydawnictwa specjalne i  okolicznościowe.

Zeszyty naukowe są wydawane aż w 9 seriach.

Autorami publikacji są przede wszystkim pracownicy naukowi Politechniki Rzeszowskiej, a odbiorcami studenci, pracownicy naukowi oraz specjaliści z różnych dziedzin nauki i  przemysłu z całej Polski. Tematyka poruszana w publikacjach odpowiada dziedzinom nauki reprezentowanym przez pracowników siedmiu wydziałów Politechniki Rzeszowskiej.

Wszystkie publikacje wydawane w Oficynie Wydawniczej odznaczają się wysokim poziomem edytorskim i staranną szatą graficzną (czuwa nad tym doświadczony zespół redakcyjny). Znajdująca się na miejscu drukarnia znacząco przyspiesza proces druku.

Publikacje Oficyny Wydawniczej PRz znajdują się w sprzedaży bezpośredniej i wysyłkowej.

Nowości wydawnicze (stan na luty 2020 r.) zamieszczone są na stronie: