Strona: Będzie nabór na studia II stopnia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne / Wydział Zarządzania

Będzie nabór na studia II stopnia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne

2018-03-09
, red.  Piotr Cyrek

W dniu 28 lutego 2018 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadał Wydziałowi Zarządzania uprawnienie do prowadzenia studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.

Decyzja Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o nadaniu Wydziałowi Zarządzania PRz uprawnień do prowadzenia studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne to bardzo dobra wiadomość tak dla kadry naukowej Wydziału, jak i studentów, którzy już od dłuższego czasu dopytywali się, czy będą mogli kontynuować naukę na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne na studiach drugiego stopnia (profil praktyczny).

Decyzja ta pozytywnie kończy procedurę ubiegania się przez Wydział Zarządzania o wyrażenie przez MNiSW zgody na prowadzenie studiów drugiego stopnia na tym kierunku.

Osoby, które zamierzałyby podjąć studia drugiego stopnia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne zachęcamy do przeglądania strony internetowej Wydziału, gdzie pojawią się informacje o zasadach naboru na studia i terminach z tym związanych.