Strona: A[u]kcja Trzy Serca - pomoc dla Olka (chłopca jednego na milion) / Wydział Zarządzania

A[u]kcja Trzy Serca - pomoc dla Olka (chłopca jednego na milion)

2018-04-10

W dniach 15–30 kwietnia 2018 r. odbędzie się akcja charytatywna pt.: „A[u]kcja Trzy Serca”. Jest to charytatywny projekt organizowany przez studentów  członków Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej Brief, działającego przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Polega on na internetowej licytacji przedmiotów podarowanych przez osoby znane społeczeństwu powszechnie ze świata muzyki, filmu, sportu, polityki, telewizji, biznesu na rzecz chorego dziecka.

Tegoroczną edycję "A[u]kcji Trzy Serca" patronatem honorowym objął m.in. Rektor Politechniki Rzeszowskiej  prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski wraz z Prezydentem  Miasta Rzeszów dr. h.c. Tadeuszem Ferencem, Wojewodą Podkarpackim Ewą Leniart oraz Marszałkiem Województwa Podkarpackiego Władysławem Ortylem.

W tym roku pomagamy Olkowi – chłopcu jednemu na milion. Po jego urodzeniu okazało się że cierpi na tibial hemimelię – choroba ta występuje raz na milion urodzeń i charakteryzuje ją brak lub niedorozwój kości piszczelowej. Aby Olek mógł być w pełni sprawny i prawidłowo się rozwijać potrzebuje operacji, którą przeprowadzają lekarze w USA, a jej koszt wynosi 1,5 mln zł.

Zapraszamy do licytacji przedmiotów, które pozyskaliśmy od znanych osób, m.in. koszulkę  Rogera Federera – najsłynniejszego tenisisty świata, którą otrzymaliśmy od Rektora Politechniki Rzeszowskiej, czy piłki do koszykówki od Marcina Gortat.

Już wkrótce wszystkie przedmioty będą dostępne na aukcji internetowej.

Szczegóły dostępne są na stronie: