Strona: Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie / Wydział Zarządzania

2023-03-15
, red.  materiał organizatora
Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie

Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie to praktyczny konkurs biznesowy dla studentów z całej Polski. Uczestnicy Konkursu, w 3-osobowych Zespołach, wcielą się w role współwłaścicieli wirtualnych przedsiębiorstw i będą podejmować realistyczne decyzje biznesowe. Organizatorem jest firma Revas, a rozgrywka będzie oparta o Branżowe Symulacje Biznesowe. Udział w Konkursie jest darmowy. Rekrutacja trwa od 6.03.2023, a liczba miejsc jest ograniczona.

Zasady udziału w konkursie

W trwającej 5 tygodni rozgrywce eliminacyjnej online, uczestnicy będą decydować m.in. o ofercie swojej firmy, strategii sprzedaży, zatrudnieniu czy marketingu. Po każdej rundzie dokonają analizy swoich decyzji, spróbują wyciągać wnioski i poprawiać wyniki. Wszystko po to, by być wśród 9 najlepszych zespołów, które przejdą do ścisłego finału. Rozgrywka finałowa odbędzie się stacjonarnie w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego. Dla najlepszych zespołów i ich opiekunów przewidziano wartościowe nagrody!

Partnerami konkursu są, m.in.: Konfederacja Lewiatan, Fundacja EdTech Poland, Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, Krakowski Park Technologiczny, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Zasady konkursu

1. W konkursie biorą udział 3-osobowe zespoły studentów.
  2. Zgłoszenia zespołu do konkursu dokonuje wykładowca/nauczyciel akademicki. Liczba zgłoszeń
    z konkretnego wydziału oraz całej uczelni jest ograniczona.
  3. Rekrutacja trwa od 6.03.2023 r. do 5.04.2023 r. Decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie internetowej: https://revas.pl/amm/
  4. Eliminacje do konkursu odbędą się s sposób zdalny w terminie 17.04.2023 r. do 21.05.2023 r.
  5. Finał konkursu dla najlepszych 9 zespołów będzie miał miejsce w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego w Krakowie w dn. 14.06.2023 r.

Rejestracja do konkursu

Każda uczelnia może zgłosić 1 zespół podstawowy oraz 1 zespół rezerwowy z każdego wydziału, jednak nie więcej niż 3 zespoły podstawowe i 3 zespoły rezerwowe. Jeśli uczelnia nie posiada wydziałów może zgłosić 1 zespół podstawowy i 1 zespół rezerwowy. Wszystkie zespoły muszą mieć różnych opiekunów. W pierwszej kolejności rekrutowane są zespoły podstawowe. W przypadku niewypełnienia listy zgłoszeń przez zespoły podstawowe, w dalszej kolejności rekrutowane są zespoły rezerwowe

Organizatorzy czekają na Was!

Więcej szczegółowych informacji, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej https://revas.pl/amm/. W sprawach związanych z konkursem, do dyspozycji pozostaje Krzysztof Ciurka (tel.: 500 666 147, e-mail: kciurka@revas.pl) – koordynator Akademickich Mistrzostw Menedżerskich.