Strona: ADventure - Nocne Spotkanie z Reklamą / Wydział Zarządzania

ADventure - Nocne Spotkanie z Reklamą

2022-12-05
, red.  Ernest Dąbrowski
Grafika informująca o wydarzeniu, grafika udostępniona przez organizatora.

Już 12 grudnia 2022 r. o godzinie 20:00 na Politechnice Rzeszowskiej w salach V1 i V2 odbędzie się XXII edycja ADventure - Nocnego Spotkania z Reklamą, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief” działające przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

O wydarzeniu

ADventure - Nocne Spotkanie z Reklamą to największe w Polsce tego typu wydarzenie marketingowe, organizowane przez podmiot studencki. Corocznie cieszy się ono ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, pracowników Politechniki Rzeszowskiej, uczniów oraz innych osób zainteresowanych tą tematyką. W tym roku planowana jest transmisja wydarzenia „na żywo”. O popularności i sukcesie Nocnego Spotkania z Reklamą może świadczyć zdobyta w 2015 roku nagroda w konkursie Studencki Projekt Roku, organizowanym przez Grupę PZU. Wydarzenie to zwyciężyło w kategorii „Kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczna”.

Dzięki Nocnemu Spotkaniu z Reklamą, Uczestnicy będą mogli poznać reklamy, które naprawdę warto zobaczyć ze względu na ich charakter moralizatorski lub po prostu poszerzający wiedzę na dany temat. Różne bloki tematyczne poprowadzą uczestników w podróż po świecie reklam dzięki ich różnorodności. Będzie czas na łzy, śmiech a chwilami nawet oburzenie. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy, przyjdź i zobacz, że reklama to nie tylko przerwa antenowa ale również sprytne narzędzie marketingowe, które może być rozrywką!

Informacje dotyczące Nocnego Spotkania z Reklamą można śledzić na bieżąco na stronie wydarzenia.