Strona: Szósta edycja studiów podyplomowych na kierunku Project Manager / Wydział Zarządzania

Szósta edycja studiów podyplomowych na kierunku Project Manager

2021-10-13
, red.  Jacek Strojny / fot. Arkadiusz Surowiec
Prof. J. Strojny, prof. B. Zatwarnicka-Madura i prof. G. Ostasz podczas inauguracji 6. edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager, fot. A. Surowiec

W dniach 09-10 2021 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbył się zjazd inaugurujący kolejną, szóstą już edycję kierunku studiów podyplomowych Project Manager.

O zarządzaniu projektami

Zarządzanie projektami to podejście, które coraz częściej jest wykorzystywane w organizacjach sektora publicznego i prywatnego. Pozwala nie tylko na sprawną realizację różnego typu przedsięwzięć, ale służy także wdrażaniu strategii rozwoju. Studia pozwalają uczestnikom doskonalić kompetencje projektowe, a przez to lepiej realizować cele organizacji, w których pracują. Wyróżniają się unikatową formą kształcenia oraz wysokim poziomem wiedzy i szerokim doświadczeniem trenerów.

Inauguracja 6. edycji

Inaugurację uświetnili dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. studenckich Politechniki Rzeszowskiej, kierownik Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania. W swoich wystąpieniach podkreślali rolę zarządzania projektami we współczesnym świecie oraz konieczność ciągłego doskonalenia kompetencji indywidualnych i organizacyjnych w odpowiedzi na rosnącą niepewność otoczenia społeczno-gospodarczego.

Kierownikiem kierunku jest dr hab. Jacek Strojny, prof. PRz.
Więcej szczegółów na temat kierunku znajdziecie Państwo na stronie Project Manager.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję studiów.