Strona: 28.11.2019 r. darmowe warsztaty z Excela - nie przegap okazji! / Wydział Zarządzania

28.11.2019 r. darmowe warsztaty z Excela - nie przegap okazji!

2019-11-22

Zarząd Koła Naukowego Rachunkowości ASSETS działającego na Wydziale Zarządzania (Zakład Finansów, Bankowości i Rachunkowości) z prezeską Kamilą Zalewską na czele zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty z EXCELA, które będą prowadzone przez specjalistów z DELOITTE.

Warsztaty odbędą się 28 listopada 2019 r. w sali S-1 – początek o godz.  15:00. Planowany czas zakończenia warsztatów - godz. 18.30.

Liczba miejsc jest ograniczona i z tego powodu prosimy zgłosić swój udział w warsztatach z wyprzedzeniem: https://forms.gle/Dnp9jVSppS5oKv5v9

Opiekę merytoryczną nad kołem sprawują: dr hab. Grzegorz Lew, prof. PRz oraz dr Agnieszka Lew.