Strona: 28 maja - niepowtarzalna okazja zdobycia wiedzy o zarządzaniu portfelem projektów / Wydział Zarządzania

2019-05-27

Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny zaprasza na PMDay. Hasło przewodnie tej edycji seminarium to „Dobre praktyki w zarządzaniu portfelem projektów”.

Podczas PMDay wystąpią Dagmara Wiśniewska-Rega – kierownik Biura Projektów, Tarnowskie Zakłady Mechaniczne oraz Stanisław Sroka – przewodniczący Rady Nadzorczej Transsystem S.A.

Seminarium rozpocznie się w dniu 28 maja o godz. 12:00 (sala S-3).

Podczas spotkania będzie można zdobyć cenną wiedzę związaną z zarządzaniem projektami oraz dowiedzieć się, w jaki sposób zarządzać portfelem projektów. W trakcie seminarium odbędzie się także panel z udziałem studentów specjalności zarządzanie projektami.

Wstęp bezpłatny. Zapraszamy wszystkich, a więcej informacji na stronie:

Powrót do archiwum aktualności