Strona: 22 maja początek Jubileuszowej Konferencji "Logistyka oczami studentów" / Wydział Zarządzania

22 maja początek Jubileuszowej Konferencji "Logistyka oczami studentów"

2019-05-16

Studenckie Koło Naukowe Logistyków „LogOn” zaprasza na jubileuszową X Konferencję z cyklu „Logistyka oczami studentów”, pt. „Logistyka na miarę XXI wieku", które odbędzie się 22 maja. Początek godz. 9.00. Budynek P. Sala 24. Wydarzenie ma  na celu zgłębianie wiedzy z branży logistycznej, a następnie przekazanie jej studentom, nauczycielom akademickim, a także przybyłym gościom. Połączenie tak różnorodnej grupy ludzi podczas jednego spotkania naukowego to wspaniała okazja do wymiany wiedzy i doświadczenia.

Serdecznie zapraszamy !