Strona: 12.12.2019 r. rozpocznie się „Project Management Day” / Wydział Zarządzania

12.12.2019 r. rozpocznie się „Project Management Day”

2019-12-11

„Project Management Day” to wydarzenie poświęcone zarządzaniu projektami, na które zapraszane są znane osoby ze świata projektów. Spotkanie to zostało po raz pierwszy zorganizowane w 2008 roku i od tej pory odbywa się cyklicznie. W bieżącym roku podzielono je na dwie części.

Pierwsza część obejmować będzie warsztaty, podczas których  zostaną przedstawione kwestie tematyczne:

• metody Lean’owe w zarządzaniu projektami. Warsztaty poprowadzi dr Maciej Chrzanowski, adiunkt na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej;
  • zarządzanie turkusowe. Warsztaty poprowadzi Izabela Zych – dyrektor zarządzający w Agencji Zatrudnienia ASSUMNTO.

Po części warsztatowej odbędzie się seminarium uczelniane „Just project – metody , techniki, zagadnienia”.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w dniu 12 grudnia 2019 r. do sali S-11. Początek o godz. 12.15.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Project 5, działające na Wydziale Zarządzania PRz pod opieką dr Jolanty Stec-Rusieckiej oraz dra Jacka Strojnego.