Strona: 12 listopada prezentacja studenckiego spojrzenia na temat dostaw LNG z USA do UE / Wydział Zarządzania

2019-11-08

W dniu 12 listopada 2019 r. o godzinie 17:30 w sali P.14 (czwarte piętro w budynku P) odbędzie się kolejne spotkanie Studenckiego Koła Naukowego „Eurointegracja” działającego przy Katedrze Ekonomii, którego opiekunem jest dr Mariusz Ruszel. Tym razem będzie okazja obejrzeć prezentację referatu naukowego stworzonego przez studenta z programu Erasmus+, który przyjechał do nas z Uniwersytetu Rzymskiego we Włoszech.

Tematem wystąpienia będą wyzwania i możliwości powstające wskutek dostaw LNG z USA do Unii Europejskiej. Po prezentacji przewidziana jest dyskusja dotycząca omawianych zagadnień.

Wszystkich zainteresowanych tą tematyką, chętnych do spojrzenia na temat gazoportów z perspektywy obcokrajowca, a także chcących spróbować swoich sił w dyskusji w języku angielskim serdecznie zapraszamy.

Ponadto organizatorzy przewidują możliwość dyskusji na temat programu Erasmus+.