Strona: Płatne praktyki i staże w PZU / Wydział Zarządzania

Płatne praktyki i staże w PZU

2021-04-23
, red.  Artur Stec
Do 26 kwietnia br. studenci i absolwenci uczelni z całej Polski mogą zgłaszać się na praktyki i staże w ramach płatnego Programu Praktyk i Staży PZU. Na kandydatów czeka 60 ofert z różnych obszarów biznesowych, m.in. finansów, obsługi szkód i świadczeń, sprzedaży, audytu, IT, HR, analizy biznesowej, obsługi prawnej czy underwritingu.
Uczestnicy programu mogą liczyć na szkolenia wdrożeniowe oraz opiekę doświadczonych pracowników PZU, którzy zadbają też o dobrą atmosferę podczas zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych. Praktyki trwają trzy miesiące – od lipca  do końca września.  Staże potrwają pół roku, począwszy od lipca do końca grudnia. Wszyscy uczestnicy Programu otrzymają rynkowe wynagrodzenie. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:   pzu.pl/praktyki.