Strona: Międzynarodowe warsztaty doktorantów z Polski, Litwy i Kazachstanu / Wydział Zarządzania

Międzynarodowe warsztaty doktorantów z Polski, Litwy i Kazachstanu

2019-09-25
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

W środę, 25 września 2019 r., w sali Rady Wydziału Zarządzania odbyły się międzynarodowe warsztaty doktorantów, w których uczestniczyli doktoranci z Polski, Litwy i Kazachstanu. Szeroko zakreślona tematyka spotkania dotyczyła ekonomii i zarządzania.

Międzynarodowe warsztaty doktorantów przygotował Zakład Finansów, Bankowości i Rachunkowości WZ, a koordynatorem wydarzenia był dr hab. Yuriy Bilan, prof. PRz.

W trakcie spotkania doktoranci m.in. prezentowali plany swych przyszłych prac doktorskich, omawiali zagadnienia poruszane w trakcie badań, a także dzielili się doświadczeniami. Uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału w międzynarodowych warsztatach, a ponadto – co równie istotne – mieli możliwość nawiązania transgranicznych kontaktów naukowych, co może zaowocować wyższą jakością tworzonych prac.