Strona: V Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju" / Wydział Zarządzania

2020-01-02

V Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju". 12-13 października 2020 r.

Katedra Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza oraz Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja” serdecznie zapraszają do udziału w V Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, która odbędzie się 12-13 października 2020 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza.

Patronat honorowy: dr Michał Kurtyka - Minister Klimatu, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki, Parlamentarny Zespół ds. Energii i Klimatu, Prezes Głównego Urzędu Statystycznego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Narodowa Agencja Poszanowania Energii, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki oraz Rektor Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Patronat: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Czasopisma naukowe współpracujące z organizatorami Konferencji: "Rocznik Instytutu Europy Środkowo-Wschodniej" (70 punktów), "Polish Journal of Environmental Studies" (40 punktów), „Journal of Entrepreneurship, Management and Innovation” (20 punktów), "Sprawy międzynarodowe" (20 punktów), "Polityka energetyczna" (20 punktów), "Przegląd Europejski" (20 punktów), "Eastern Review" (20 punktów), "Polityka i Społeczeństwo" (20 punktów), "Rocznik Bezpieczeństwa Międzynarodowego" (20 punktów), "Zeszyty Naukowe Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk” (5 punktów), "Studia i Materiały" (5 punktów), "Zarządzanie Innowacyjne w Gospodarce i Biznesie" (5 punktów), "Czasopismo Inżynierii Lądowej, Środowiska i Architektury" (5 punktów), "Problemy Jakości” (5 punktów), "Energy Policy Studies".

Referat na Konferencję można zgłosić do 6 marca 2020 r. Udział pracowników Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza jest bezpłatny.