Strona: Studenci z miast partnerskich Rzeszowa mogą starać się o bezpłatne bilety MPK / Wydział Zarządzania

Studenci z miast partnerskich Rzeszowa mogą starać się o bezpłatne bilety MPK

2019-10-08
fot. Mateusz Grębowiec - ZTM Rzeszów

Przypominamy, że studenci pochodzący z miast partnerskich Miasta Rzeszowa: Lwów, Łuck, Iwano-Frankowsk mogą starać się o bezpłatne bilety komunikacji miejskiej na terenie Rzeszowa.

Podpisane podanie, znajdujące się w załączniku do niniejszej informacji oraz zaświadczenie z dziekanatu należy złożyć do 11.10.2019 r. do Działu Współpracy Międzynarodowej, pokój V-215 lub V-213.

Pełna lista miast partnerskich: