Strona: Spotkanie władz Politechniki z pracownikami Wydziału Zarządzania / Wydział Zarządzania

Spotkanie władz Politechniki z pracownikami Wydziału Zarządzania

2021-07-01

W dniu 22 czerwca 2021 r. na Wydziale Zarządzania odbyło się spotkanie władz uczelni z pracownikami Wydziału Zarządzania. Spotkanie poświęcone sytuacji na WZ i ogólnie – na Politechnice Rzeszowskiej otworzyła dziekan WZ dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, witając przybyłego rektora i prorektorów PRz.

Cel spotkania

W trakcie blisko dwugodzinnego zebrania rektor Politechniki Rzeszowskiej – prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik omówił sytuację uczelni i zasygnalizował plany jej rozwoju, prorektor ds. kształcenia – dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz omówiła problemy i zagadnienia związane z kształceniem studentów, programami studiów itp., prorektor ds. rozwoju i współpracy z otoczeniem – prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp zapoznał zebranych z projektami badawczymi i pozyskiwanymi grantami, prorektor ds. nauki – dr hab. inż. Lesław Gniewek, prof. PRz przedstawił zagadnienia związane z ewaluacją dorobku naukowego, a prorektor ds. studenckich – prof. dr hab. Grzegorz Ostasz mówił o sprawach studenckich i o odradzającej się po pandemii współpracy międzynarodowej.

Nie zabrakło również pytań ze strony pracowników WZ, bowiem spotkanie było doskonałą okazją do uzyskania licznych informacji z tzw. pierwszej ręki.